The Originals RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Georgina
Georgina EmptyНед Авг 11, 2013 4:17 pm by Гост

» Niklaus & Elena
Georgina EmptyНед Авг 11, 2013 2:08 pm by Гост

» Sometimes we all need to chill out!
Georgina EmptyПет Авг 09, 2013 12:21 am by Гост

» Moon girl.
Georgina EmptyЧет Авг 08, 2013 10:00 pm by Гост

» Търся си другарче за гиф рп.
Georgina EmptyЧет Авг 08, 2013 2:47 pm by Гост

» Tatia & Angella
Georgina EmptyЧет Авг 08, 2013 12:10 pm by Гост

» She's A Little Runaway
Georgina EmptyЧет Авг 08, 2013 10:31 am by Гост

» Старата,изоставена къща
Georgina EmptyЧет Авг 08, 2013 10:15 am by Гост

» Hello? Hello? C-Can you hear me?
Georgina EmptyСря Авг 07, 2013 8:05 pm by Kathrine Pierce

~* Екипът ни *~
Admins.
Sometimes bad, sometimes good.
katherine pierce❞
Georgina 92taBmz
tatia petrova❞
Georgina JdoidrD
Elena Gilbert❞
Georgina 6418342B
Global mod.
The little boss.
caroline❞
Georgina 41Ol98O
Top posters
Kathrine Pierce
Georgina Vote_lcapGeorgina Voting_barGeorgina Vote_rcap 

Статистика
Имаме 1 регистриран потребител
Най-новият потребител е Kathrine Pierce

Нашите потребители са написали 448 мнения in 158 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Съб Юни 30, 2012 6:50 am

Georgina

Go down

Georgina Empty Georgina

Писане by Гост Нед Авг 11, 2013 3:24 pm

Georgina Tumblr_m0wf6bE8VO1qlz1qwo1_r1_250 Georgina Tumblr_m0wf6bE8VO1qlz1qwo4_250

1Име:
Джорджина

2.Години:
20

3.Раса:
Вампир

4.Дарба:
лековита кръв

5.Характер(поне до 4 реда):
Винаги кипи от енергия, кръвта и' е гореща..Джорджина е родена за да бъде лидер!Обича да се впуска в опасни приключения и да се забърква със силни и зли създания с непознати раси.Дожрджина просто не може да стои на едно място.Притежава основните качества от старата си същност – доблест, смелост и вярност – в най-пълна степен. Мрази да бъде командвана! Характерът и' е буен още от малка обичаше да създава главоболия на родителите си. Повече от всичко обича книгите, възхищава им се и винаги им е отделяла специално внимание и грижа. Джорджина гледа на света от друг ъгъл, не обръща внимание на проблемите и просто ги загърбва.
Хората се възхищават и на още нещо у нея, умът и креативността и'.

6.Външен Вид(поне 5 реда):
Джорджина е специална и различна.Красотата и' е специфична и рядко срещана.Често определяна като ангел. Очите и' са пъстри със златисти отенъци, цветът на косата и' е кестеняв а под лъчите на слънцето в корените и стават златисти.Косата и' е гъста предимно пусната  и винаги гъделичка голите и рамене. Кожата и е светла с лек загар като на порцеланова кукла.Има здрава, гъвкава фигура, стилът и' на обличане е едновременно елегантен и небрежен.По ръцете й винаги има най-различни дрънкулки, като една от тях е сребърна  гривна, отличаваща се от другите и' цветни бижута. Тя предпазва Джорджина от слънцето и и' позволява да се показва на слънчева светлина без да избухне в пламъци.

7.История:
-Добре, два века след това..започна тя, но Хю я прекъсна:
-Предлагам ти да започнеш от самото начало, не искаш да изпуснеш някой интересен момент, нали ?
-Добре,засмя се тя и продължи.

Беше лятото на 856г. Русия,Москва. Денят бе различен, мрачен но красив. Стоях в къщи с книга в ръка, изгубена в четивото си както обикновено. Бях останала сама в голямата като лабиринт къща, както дядо обичаше да я нарича.Когато някакъв шум ме накара да отместя погледа си от книгата. Оставих я на леглото като бавно се изправих и закрачих към дългият коридор. В краят му имаше прозорец който беше отворен и вратичките му се удряха в стената. Облекчена че няма нищо страшно се приближих до него и го затворих.Когато се върнах в стаята си, книгата която бях оставила на леглото ..липсваше. Паркетът зад мен заскърца и това скърцане не беше от мен.Знаех, усещах че имаше някой зад мен, но нямах смелост да се обърна. Точно когато затворих очите си усетих как грубите като на ковач мъжки ръце ме сграбчиха толкова силно, след това мъжът ме накара да пия кръвта му.Секунди по-късно почувствах остра болка която накара тялото ми да се скове, той бе счупил врата ми.Не знам колко време беше минало но след като се събудих беше вечер. По улиците се чуваха гласовете на веселящите се хора, излезнах от къщата и тогава силните светлинки идващи от фенерите в небето осветиха очите ми, сякаш можех да чуя горящите пламъци. Чувствах ненормален глад и единственото в което се заглеждах бяха вратовете на хората.Можех да чуя как кръвта им препускаше през вените. Дръпнах някакъв мъж който вървеше отделен от голямата група с хора, извиних му се и след това всичко стана много бързо но щом вкусих кръвта му ме обгърна задоволство ...
-След това Хю, знаеш .. красивата ми жълта рокля се покри с алено червена кръв и я унищожи.-засмях се.
-Шегувам се.. започна животът на един нов вампир!

8.Допълнително:
-има коте, Обри

9.Лик
Mila Kunis

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Georgina Empty Re: Georgina

Писане by Гост Нед Авг 11, 2013 4:17 pm

Одобрена си,добре дошла! :)

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите