The Originals RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Georgina
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyНед Авг 11, 2013 4:17 pm by Гост

» Niklaus & Elena
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyНед Авг 11, 2013 2:08 pm by Гост

» Sometimes we all need to chill out!
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyПет Авг 09, 2013 12:21 am by Гост

» Moon girl.
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyЧет Авг 08, 2013 10:00 pm by Гост

» Търся си другарче за гиф рп.
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyЧет Авг 08, 2013 2:47 pm by Гост

» Tatia & Angella
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyЧет Авг 08, 2013 12:10 pm by Гост

» She's A Little Runaway
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyЧет Авг 08, 2013 10:31 am by Гост

» Старата,изоставена къща
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyЧет Авг 08, 2013 10:15 am by Гост

» Hello? Hello? C-Can you hear me?
Hello? Hello? C-Can you hear me? EmptyСря Авг 07, 2013 8:05 pm by Kathrine Pierce

~* Екипът ни *~
Admins.
Sometimes bad, sometimes good.
katherine pierce❞
Hello? Hello? C-Can you hear me? 92taBmz
tatia petrova❞
Hello? Hello? C-Can you hear me? JdoidrD
Elena Gilbert❞
Hello? Hello? C-Can you hear me? 6418342B
Global mod.
The little boss.
caroline❞
Hello? Hello? C-Can you hear me? 41Ol98O
Top posters
Kathrine Pierce
Hello? Hello? C-Can you hear me? Vote_lcapHello? Hello? C-Can you hear me? Voting_barHello? Hello? C-Can you hear me? Vote_rcap 

Статистика
Имаме 1 регистриран потребител
Най-новият потребител е Kathrine Pierce

Нашите потребители са написали 448 мнения in 158 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Съб Юни 30, 2012 6:50 am

Hello? Hello? C-Can you hear me?

Go down

Hello? Hello? C-Can you hear me? Empty Hello? Hello? C-Can you hear me?

Писане by Гост Сря Авг 07, 2013 7:57 pm

Александра

Alexandra || Human || 17 years old || FC: Holland Roden
* Винаги ще се намери нещо, което да разруши живота ни. Зависи само кое или какво ще ни открие първо. Човек винаги е готов да бъде отнесен.- чарлз буковски


Външен вид:
“Never was there ever a girl so pretty.”
акар и най-сетне достигнала среден ръст, Алекс все още си беше предишния дребосък - едвам достигаше 160 сантиметра, но това бързо се поправяше с високи токчета. Има здрава, гъвкава фигура, съчетана по един наистина удивителен начин с чудно изящество. Походката й е лека и пъргава, движи се с енергичните, устремени стъпки на танцьорка. Наблюдавана отстрани, винаги изглежда, като че бърза нанякъде – но това е просто защото не може да стои на едно място.
Определението „обикновена” в никакъв случай не може да бъде отнесено до нея – защото няма нищо обикновено в огромните й, сияйни нефритено зелени очи, няма нищо обикновено в пухкавите розови устни, нито в чистата матова кожа, правилното малко носле и изящните, плътни вежди. По раменете и гърба й, чак до кръста, се спуска водопад от едри, рижави коси, меки и лъскави – те са най-голямата гордост на Александра.
Облича се предимно в стила, назоваван с доста разтегливото понятие „vintage”. Робиня на модата.. По ръцете й винаги има най-различни дрънкулки, като една от тях е сребърен пръстен, отличаващ се от другите й цветни бижута. Той е подарен от баща 'и и значи много за нея.
Характер:
“God, I’m so crazy, baby. I’m sorry that I’m misbehaving.  I’m your little harlot, starlet, Queen of Conney Island, raisin’ hell all over town. Sorry ‘bout it!”
Арогантна. Емоционална. Избухлива. Темпераментна. Пламенна като специалността си. Трил има изключително много лоши черти, които, за съжаление, преобладават в характера й. Обича да се налага и да командва, в кръвта й е. Нали знаете какво казват? Кръвта вода не става. През повечето време е доста саркастична, уверена е в себе си, не мисли, че нещо може да я спре.
“I drive fast, wind in my hair, I push you to the limits, ‘cause I just don't care.”
Тя е от момичетата, които биха запалили къщата ти, ей така, за удоволствие. Имало е много гаджета, но никога не се е влюбвала, защото е научена, че любовта само съсипва. Не се страхува от нищо. Чувала е думата “страх”, но избира да вярва, че просто не й приляга. Но в характера й има и добри черти. Дълбоко в себе си е състрадателна и грижовна, хората, които са изпитали добротата й се брояха на пръсти.
“Darling, darling, doesn’t have a problem, lying to herself, ‘cause her liquor’s top shelf.”
Чувства се безнадеждна. Депресирана. Ядосана. Загубила е себе си и не може да намери пътя обратно.
История:
“I believe I am in Hell, therefore I am.”
Родена в богато семейство тя израства в разкош непрестанно глезена от прислужничките си. Но има едно нещо, което й липсва - вниманието на родителите й. Те често я оставят сама в къщи под грижите единствено на прислужничките, които изпълняват всяко нейно желание. Но на нея това не й е достатъчно. Липсва й семейството. Когато става на 15 тя просто изчезва, дори не дочаква шестнадесетия си рожден ден. Напускайки дома си тя започва да живее със свой приятел, а след това си купува къща далече от тази на родителите й. Не желае да ги вижда. Смята, че щом е усетила какво е най-близките ти хора да те пренебрегват, трябва и те да го усетят, за да разберат какво са направили.
След известно време Алекс започва да излиза от правия път. Всичко започва с малки кражби и продължава с убийства. Те не са чак толкова много, но всеки убит от Алекс човек, все някак си го е заслужил. Тя не прави нищо без смислена причина. В училище има репутацията на опасна и секси. Всяко момче я желае, но всеки, който се опита да я има без нейно желание после си пати. Започва да живее импулсивен и забързан живот, живее като за последно и се наслаждава на живота. Баровете са едно от многото й развлечения, а момчетата не спират да се тълпят около нея. Животът и бе повече от хубав -поне за нея- ,но един ден получава съобщение от блокиран номер в което пише ,че баща 'и умира. Тя  не знае ,какво да прави. Да се прибере в Ню Орлианс или да си остане в Калифорния? Решава ,че трябва да се прибере и да разбере дали баща 'и е мъртъв или е просто някаква шега и ако беше шега ,човека който ч бе сътворил дълбоко щеше да си плати.



Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Hello? Hello? C-Can you hear me? Empty Re: Hello? Hello? C-Can you hear me?

Писане by Kathrine Pierce Сря Авг 07, 2013 8:05 pm

Одобрена си.Добре дошла и се забавлявай!
Kathrine Pierce
Kathrine Pierce
Администратор.
Администратор.

Брой мнения : 63
Reputation : 0
Join date : 27.06.2012
Age : 29

https://theoriginals.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите